PRODUCENT - FIRMA KÜRBISHOF KOLLER / GENERALNY IMPORTER EKO-DOK CONSULTING

Jesteśmy małym gospodarstwem rodzinnym położonym w środku regionu południowo-wschodniej Styrii (Austria),  które może się pochwalić długą tradycją w uprawie dyń.  Zawsze dokładamy starań, aby zaproponować Państwu nowe i innowacyjne produkty - takie jak Nasze popularne Pesto z pestek dyni. Przepis, opracowany kilka lat temu we współpracy z lokalnymi szefami kuchni, jest często cytowany w mediach austriackich, które nazwały je „oryginalnym Pesto z pestek dyni”.  "Pesto rodzinnej firmy Koller - często naśladowane, nigdy nie powielone” – tak smak Pesto oceniła Gazeta Kurier Austria. Ale  również inne  nasze produkty takie jak: sos dyniowy chutney, dżem z dyni, dynia na słodko i kwaśno oraz nasze kluski z dyni są coraz bardziej popularne.

Ze względu na małą strukturę organizacji pracy, możemy zagwarantować najwyższą jakość produktów.  Tak więc, nasz olej z pestek dyni jest wyciskany w małych ilościach przez cały rok,
co przekłada się na jego świeżość, a pestki dyni są prażone wyłącznie na zamówienie. Oznacza to, że produkty są dostarczane w ciągu kilku dni, co świadczy o ich świeżości! Nasze produkty są wytwarzane tylko z dobrze dojrzałych owoców i pochodzą z kontrolowanego i  chronionego geograficznie regionu.             

Nasz "Olej z pestek dyni" jest uznanym i zastrzeżonym znakiem towarowym w Unii Europejskiej, oznaczony stosowną banderolą, która gwarantuje bezpieczne źródło pochodzenia nasion i 100% czysty olej z pestek dyni z pierwszego tłoczenia.

Generalnym i wyłącznym importerem produktów firmy Kürbishof Koller na Polskę jest firma EKO-DOK Consulting

smacznadynia.pl
© Eko-Dok Consulting, wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Viola © Grupa Webg.